Online Diyet

ONLİNE DİYET


ONLINE DİYET ILE SAGLIKLI KALIN VE İYİLEŞİN!


Online Diyet nedir?

Günümüzde, insan yaşamının her alanında hız kazanan online uygulamalar online diyet ile sağlık sektöründe de kendini gösteriyor. 

Online diyet WhatsAppInstagramTwitter gibi popüler sosyal medya uygulamaları ile de desteklenerek kullanım kolaylığı sağlanıyor. Gelişmiş ülkelerde interneti her geçen gün daha farklı amaçlara yönelik kullanmak isteyen insanlar; sağlık sorunlarına çözümü de internette arıyor. Sağlık alanında internette aranan ‘en önemli konu’ ise; diyet ve beslenme ile birlikte gelen Online diyet.

“Yurtdışında çok yaygın olarak uygulanan online diyet sistemini yakından inceleyerek çıktığımız bu yolda en önemli amacımız sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak. Diyet Bahçesi şu anda hem Kocaeli hem de online diyet sistemi ile dünyanın her yerinde hizmet veriyor. Ekibimizle birlikte bu alandaki bütün yenilikleri takip ediyor, sistemimizi geliştiriyoruz. Böylelikle dünyanın her yerinden binlerce kişiye ulaşma fırsatımız oluyor.

Online diyet işten, çocuklardan ya da ev yaşantısından kendine vakit ayıramayan kişilerin yaşamını kolaylaştıracak profesyonel ve sağlıklı bir diyet hizmetidir. Diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlara ya da yurt dışında beslenme alışkanlıklarına uygun beslenme reçeteleri elde edemeyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Düşünün ki; size bilgisayarınız, telefonunuz kadar yakınız ve bu konuda uzman ekibim ile birlikte en uygun reçeteyi hazırlayıp gönderiyoruz, sonrasında da her an sorularınıza cevap veriyor ve görüntülü görüşme randevuları ile takip ediyoruz. Bu sayede de profesyonel diyetisyen desteği sağlayarak 7 gün 24 saat diyette motivasyonuzu artırmayı da hedefliyoruz ve sonucunda karşılaştığımız diyet başarıları da heyecan verici. Teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak Diyet Bahçesi ekibi ile birlikte dünyanın her yerine güvenilir ve kaliteli hizmet götürebildiğim için çok mutluyum.

Peki Kimler ONLINE DİYET Yapabilir;

– İş ve seyahatlerinden dolayı diyetisyen randevularına gidemeyenler

– Yurtdışında yaşayan, kültür farklılığından dolayı orada diyetisyenler ile iletişime geçemeyen, kendi beslenme kültürlerine uygun diyet listesi isteyenler.

– Diyet yaparken sürekli motivasyona ve kontrole ihtiyaç duyanlar

– Başkalarının yanında tartılmaktan hoşlanmadığı için kendi kendilerini kontrol ederek diyet yapmak isteyenler

– Yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlar

– Öğrenciler

Dyt. Fadime Emel Kara’nın geliştirdiği Takipli ONLINE DİYET Sistemi nasıl hazırlanıyor?

Online diyeti Fadime Emel Kara şöyle açıklıyor: “Online Beslenme Reçetesi” ile başladığım sistemi şimdi daha da geliştiriyorum.
Artık her şeye bilgisayar ile ulaşabiliyoruz, bankalara gitmiyoruz, bilgi paylaşımlarımızı internet yoluyla yapıyoruz. Bu kadar bilgisayar ile iç içe iken, insanlar bilgiye daha kolay ulaşma yollarını keşfetmişken, neden diyetisyen desteği de online olmasın diye düşündüm. Zaten dünyada da ve ülkemizde çok yaygın olarak kullanılıyor. Online diyetin en büyük katkısı; zaman kaybını önlüyor, internet ile iletişim sağlandığı için akıllarına gelen bir şeyi danışanlarımız hemen sorup öğrenebiliyorlar, çok daha dürüstçe nerede kaçamak yaptıklarını itiraf edebiliyorlar, kendi tartımlarını kendileri yaptıkları için motivasyon yüksek kalıyor. Online diyetin en sevilen özelliği ise; zamandan tasarruf sağlarken, kişiye özel beslenme reçetesi ile diyet stresine neden olmaması. Bu sistem ile; sağlıklı bir yaşam sürerek zinde, sağlıklı ve formda kalmayı  size ve yaşantınıza en uygun beslenme reçetesini hazırlamayı hedefliyoruz.

İsteğe bağlı olarak kişiye özel hazırladığımız farklı online diyet sistemleri ile hizmet veriyoruz. Kendinize uygun gördüğünüz paketi satın alarak online diyet dünyamıza adımınızı atıyorsunuz.

“Takipli online diyet” ile satın alan kişilerin her hafta düzenli takibini yapıyoruz. Görüntülü görüşme, WhatsApp, telefon ya da e-mail ile haberleşiyoruz ve oldukça olumlu sonuçlar alıyoruz.

“1 Aylık Diyet” 4 haftalık kişiye özel hazırlanmış bir programıdır. Görüntülü görüşme, WhatsApp, telefon ya da e-mail ile ayda 4 kez diyetisyenizle görüşebilir, size önereceğimiz sağlıklı tarifler, her hafta için ayrı planlanmış beslenme reçeteleri ve yüksek motivasyon sayfaları ile diyetinizi kolayca uygulayabilirsiniz. “Bana kolayca uygulayabileceğim, bir aylık reçetemi önceden görebileceğim bir reçete yaz” diyenler için hazırlanmış bir programdır.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak online diyet paketlerimizden birini seçtikten sonra ayrıntılı bir diyet bilgi formu tarafınıza gönderiliyor. Siz bilgi formunu doldurduktan sonra; beslenme alışkanlıklarınız incelenerek; beslenme haritanızı çıkarıyoruz. E-mail, WhatsApp, telefon ya da görüntülü görüşme randevuları planlıyoruz ve size özel beslenme reçetelerinizi hazırlıyoruz.

Fadime Emel Kara – DoktorTakvimi.com